Vítejte na stránkách Stavební a obchodní firmy Ing. Václava Hynka.

Soukromá stavební a obchodní firma byla založena v listopadu 1990 jako jedna z prvních v regionu. Provádíme bytové, občanské a zemědělské stavby, včetně jejich změn, udržovacích prací a jejich odstraňování. Provádíme rekonstrukce především památkových objektů a regenerace panelových domů. Zabýváme se také výrobou dřevěných stavebnic lidové architektury. Naše firma sídlí v Opočně s provozovnou v Semechnicích, působí v Královehradeckém kraji, zejména v podhůří Orlických hor, viz. mapy.

Firma zaměstnává vlastní pracovníky a také spolupracuje se zavedenými řemeslnými firmami. Veškeré stavební práce dodáváme ve vysoké kvalitě – zaměstnáváme zkušené kvalifikované řemeslníky s praxí na novostavbách a opravách objektů pozemních staveb všeho druhu a na památkových objektech. O kvalitě práce se můžete přesvědčit na již realizovaných stavbách.
V rámci dodávek staveb provádíme veškeré zemní práce, terénní úpravy a konečné úpravy pozemků vlastními mechanizmy. Provádíme také projektovou činnost v oboru pozemního stavitelství.

Vlastními řemeslníky provádíme :
Provozovna Semechnice- zednické práce
- zemní práce a terénní úpravy
- štukatérské práce
- opravy a doplňování pískovcových prvků umělým kamenem
- náročné klempířské práce
- složité tesařské konstrukce
- pokrývačské práce
- zámečnické práce
- tekutou izolaci budov proti zemní vlhkosti
- sádrokartonové konstrukce
- systémy kontaktního zateplení

Firma prošla rozsáhlou přípravou systému řízení jakosti. Následně byla činnost firmy prověřena a ke dni 21.3.2005 uznána akreditovaným certifikačním orgánem č. 3016 s tím, že zavedený systém managementu jakosti uplatňovaný firmou je ve shodě s normou: ČSN EN ISO 9001:2001.

Naše firma je členem rhkRegionální hospodářské komory Severovýchodních Čech (RHK SVČ) a ckaitČeské komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT).