Stavebnice:
           
Stavebnice lidové architektury
Luxusní stavebnice pro děti a dospělé
 
               
 

Vážení zákazníci, naše stavebnice představuje v oblasti dřevěných hraček hodnotnou novinku. Krásné dřevěné vesnické stavby z minulých staletí ustupují krok za krokem modrní výstavbě a pomalu mizí z naší paměti. Dnes už za nimi musíme jezdit daleko do zapadlých koutů naší vlasti nebo do skanzenů. Chtěli bychom však toto kouzlo zašlých časů uchovat. Proto Vám a hlavně Vašim dětem nabízíme naši stavebnici ze dřeva. Sestavíte z ní řadu vesnických staveb, selských chalup, hospodářských stavení atd.

Je to vynikající výchovný prostředek, který zábavným způsobem učí Vaše děti logicky myslet, podporuje jejich tvůrčí fantazii, probouzí v nich zájem o technické problémy a rozvíjí jejich estetické cítění. A v neposlední řadě poskytuje dlouhé hodiny šťastné hry. Touto stavebnicí uděláte svým dětem velkou radost a věříme, že se s ní nakonec pobavíte i Vy.

Stavebnice se skládá ze 132 dřevěných dílců (včetně podkladní desky), pro jejichž napouštění a barvení bylo použito ekologických materiálů, takže je zdravotně nezávadná.

Cena stavebnice je 1210,- Kč vč. DPH + poštovné

Objednávejte na:
tel.: +420 494 668 273
mobil: +420 603 797 923 - paní Hynková
email: hynek.opocno@tiscali.cz
     
 
® Chráněný průmyslový vzor