Ocenění:
 
Fasáda roku 2013 - Cena ředitele společnosti (Baumit)
Secesní fasáda školy v Doudlebách n. Orlicí


 

Vyhodnocení Fasády roku pořádané firmou Baumit proběhlo dne 31.5.2013 na Výstavišti v Praze Holešovicích za účasti asi 2000 hostů.
Do soutěže bylo vybráno 261 fasád z celé republiky. Naše firma se s obnovou secesní fasády školy v Doudlebách nad Orlicí dostala mezi 25 nominovaných.  
V každé z osmi kategorií byl vyhodnocen jeden vítěz.

V kategorii Zvláštní ocenění jsme obdrželi Cenu ředitele společnosti.

Foto z předávání cen

 
 
Fasáda roku 2010 - nominace mezi 8 nejlepších Základní škola Libel u Častolovic
 

Do úzkého finále mezi osm ze 177 děl byla v kategorii rekonstrukce nominována oprava a záchrana secesní fasády bývalé školy v Libli. Její komplexní rekonstrukce při respektování historické předlohy přesně obnovila původní styl a zároveň zachovala plasticitu fasády.
V rámci stavebních prací byl zhotoven také provětrávaný sokl a odvlhčení spodní stavby, a tak tato dominantní stavba osloví svou malebností a plastickou historickou fasádou s výraznými štukatérskými prvky.

 
 
Živnostník roku 2007- 3. místo v Královehradeckém kraji
 

Živnostník roku a Podnikatel roku jsou soutěže, jejichž hlavním cílem je podpora podnikání na území České republiky. Připravil je deník Hospodářské noviny společně s Burzou cenných papírů a obchodním řetězcem Makro.
Více na www.firmaroku.cz.

Ceny krajského kola byly vyhlášeny dne 25. září 2007 v Hradci Králové.


Vyplněný dotazník uchazeče, který byl součástí přihlášky do soutěže si můžete přečíst zde.

Foto z předávání cen

 
 
Fasáda roku 2006 - 1. místo za rekonstrukci sgrafitových fasád zámku v Doudlebách nad Orlicí
 
Oprava renesanční sgrafitové fasády přesně obnovuje původní styl. Byla provedena její komplexní rekonstrukce při respektování historické předlohy a spolupráce s památkáři, viz. stránky Baumit
 
Napsali o nás: PODNIKATELSKÉ LISTY
       
Fasáda roku 2004 - Zvláštní uznání poroty za rekonstrukci postrokokové fasády v Náchodě
 

Porota ocenila řemeslně čistě zvládnutou náročnou rekonstrukci postrokokové fasády památkově chráněného objektu s pseudomanýristickými motivy, viz. stránky Baumit

 
Foto z předávání cen
       
Fasáda roku 2002 - 2. místo za rekonstrukci zámku Kinských v Kostelci nad Orlicí  
 
Pro ilustraci nutno uvést, že vnitřních omítek bylo provedeno na této akci bezmála 5.000 m2, a vnějších omítek cca 1500 m2, silikonový nátěr byl aplikován na ploše cca 1800 m2. Tloušťky omítek neodpovídaly běžným zvyklostem novostaveb ale byly výrazně silnější - jak je ostatně na památkových objektech zvykem. Výsledky soutěže zde.
 
  Foto z předávání cen